(021)40440322 – 40440323
صادقیه، خیابان کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان راز، پلاک ۶۱، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۰۲
(021)40440322 – 40440323
مرکز زیبایی ایریس / تزریقات زیبایی / هزینه بوتاکس چقدر است؟
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

هزینه بوتاکس چقدر است؟

بوتاکس یک درمان زیبایی فوق‌العاده محبوب است که با صاف کردن چین و چروک‌ها و رفع نگرانی، اخم و خطوط لبخند به شما کمک می‌کند جوان‌تر و با طراوت‌تر به نظر برسید. یکی از پرطرفدارترین سوالاتی که متقاضیان می‌پرسند این است که هزینه بوتاکس چقدر است؟

در این مقاله قصد دارم به شما بگویم که تزریق بوتاکس چقدر هزینه دارد.

همچنین قصد داریم نکاتی را در مورد اینکه چگونه از درمان بوتاکس خود بیشترین بهره را ببرید و بیشترین سود را برای هزینه بوتاکس خود داشته باشید به شما ارائه دهیم.

تماس-با-کلینیک-آیریس

 هزینه بوتاکس در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

پاسخ صادقانه این است که هزینه بوتاکس از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است زیرا هر فردی منحصر به فرد است. برخی از بیماران نیاز به درمان بیشتری دارند و برخی کمترو به نوعی برخ ی درمان بیشتری را انتخاب می کنند، برخی کمتر.

برای اطلاع دقیق از هزینه تزریق بوتاکس فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

عوامل موثر بر هزینه بوتاکس

هزینه بوتاکس بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود، از جمله:

 • تعداد مناطقی که باید درمان شوند
 • شدت وضعیت شما
 • نتایج مورد نظر شما
 • جنسیت شما
 • تخصص انژکتور
 • مکان قرار گیری کلینیک

تعداد مناطقی که باید درمان شوند

بوتاکس برای نرم کردن و از بین بردن چین و چروک صورت استفاده می شود.

۳ ناحیه محبوب صورت برای درمان بوتاکس عبارتند از:

 • خطوط اخم عمودی واقع بین ابروها (ناحیه ای به نام گلابلا)
 • خطوط افقی پیشانی (پیشانی)
 • پای کلاغی که در مجاورت چشم های خارجی قرار دارد (پای کلاغ)
عوامل موثر بر هزینه بوتاکس

بوتاکس همچنین می تواند برای موارد زیر استفاده شود :

 • لیفت ابرو (لیفت ابرو بوتاکس)
 • درمان عرق با تزریق بوتاکس
 • درمان میگرن
 • درد فک TMJ را درمان کنید
 • خطوط خرگوش اطراف بینی را نرم کنید
 • خطوط لب بالایی را نرم کنید
 • باندها و چین و چروک های گردن را کاهش دهید

تعداد مناطقی که باید تحت درمان قرار گیرند : هزینه بوتاکس با توجه به تعداد مناطقی که باید درمان شوند متفاوت است. هر چه تعداد مناطقی که باید درمان شوند بیشتر باشد، هزینه آن بیشتر می شود.

اندازه نواحی تحت درمان : هزینه بوتاکس نیز با توجه به اندازه نواحی فردی که باید درمان شود متفاوت است. هر چه ناحیه بزرگتر باشد، بوتاکس بیشتری مورد نیاز است و در نتیجه هزینه آن بیشتر می شود.

نواحی پیشرفته : در نهایت، برخی از نواحی صورت یا بدن وجود دارند که برای درمان به سطح دانش و مهارت بیشتری نیاز دارند. برای این مناطق، هزینه بوتاکس نیز به طور کلی بالاتر است. 

شدت وضعیت پوست

هزینه بوتاکس نیز بسته به شرایط پوست شما می تواند متفاوت باشد.

برخی از افراد خطوط جزئی دارند که فقط نیاز به یک درمان کوچک دارند. با این حال، برخی دیگر دارای خطوط اخم عمیق هستند که نیاز به درمان شدیدتری دارند.

به طور کلی، هر چه چین و چروک های شما شدیدتر باشد، بوتاکس بیشتری مورد نیاز است و در نتیجه هزینه آن بیشتر می شود.

نتایج مورد نظر

درمان ایده آل بوتاکس چین و چروک های شما را بدون اینکه غیر طبیعی یا بیش از حد به نظر برسید، نرم می کند.

با این حال، برخی از بیماران ممکن است یک اثر ظریف تر یا یک اثر واضح تر را ترجیح دهند (مثلاً: “من هیچ چین و چروکی نمی خواهم و اهمیتی نمی دهم که صورتم غیر طبیعی  باشد.” هر چه بوتاکس بیشتر مورد نیاز باشد، هزینه آن بیشتر می شود.

جنسیت

هزینه بوتاکس معمولا برای مردان در مقایسه با زنان بیشتر است، زیرا مردان ماهیچه های بزرگتری دارند که نیاز به بوتاکس بیشتری دارند.

تخصص انژکتور

بسیاری از مردم فکر می کنند که انجام بوتاکس به سادگی کوتاه کردن مو است. با این حال، هیچ چیز نمی تواند دور از واقعیت باشد، زیرا انجام بوتاکس نیاز به دانش و آموزش خاصی دارد و هرچقدر تجربه متخصص تزریق بیشتر باشد هزینه بوتاکس بیشتری به عنوان دستمزد خود میگیرد.

همه تزریق کننده های بوتاکس برابر نیستند.

بنابراین، سطح مهارتی که می پذیرید بر هزینه ای که می پردازید تأثیر می گذارد. بهترین تزریق کننده های بوتاکس معمولاً کسانی اند که تجربه بالا تری دارند و از آناتامی صورت شناخت دارند.

اینگونه افراد سال ها را صرف مطالعه و تزریق ظریف ترین و پیچیده ترین اجزای صورت می کنند. آنها می توانند بهترین نتایج را از بوتاکس به دست آورند زیرا تمام جنبه های مختلف صورت را می دانند و با این تخصص می توانند درمان های بوتاکس را با توجه به نیازهای هر بیمار انجام دهند.

علاوه بر این، آن ها می‌توانند از دام‌های رایجی که ممکن است انژکتورهای با تجربه کمتر با آن‌ها روبه‌رو شوند، مانند رها کردن مراجعین با ابروهای افتاده یا نواحی بی‌حس دوری کنند.

کار با یک متخصص ارزشش را دارد بنابراین به عنوان دریافت کننده درمان، به نفع شماست که چهره خود را به کسی که چندین دهه به طور جمعی روی صورت و بوتاکس مطالعه کرده است اعتماد کنید، نه اینکه چهره خود را به کسی که در بهترین حالت فقط چند تعطیلات آخر هفته را اختصاص داده است، اعتماد کنید.

برای این منظور، هزینه درمان بوتاکس برای تزریق کنندگان باتجربه و آگاه بیشتر است. مطمئن باشید که پرداخت بیشتر برای تزریق بوتاکس تقریبا همیشه ارزشش را دارد. چرا که ایمنی این روش و نتایج نهایی بالا بسیار حائز اهمیت است.

همه ما نتایج داستان ترسناک ناشی از درمان‌های نادرست بوتاکس را دیده‌ایم، و به جرات می‌توان گفت که هیچ‌کس نمی‌خواهد اینطور به نظر برسد. با پرداخت هزینه برای یک انژکتور ماهرتر، شانس نتایج بد خود را تا حد زیادی کاهش می دهید و شانس خود را برای رسیدن به نتیجه دقیق مورد نظرتان افزایش می دهید.

مکان قرار گیری کلینیک

هزینه بوتاکس نیز با توجه به شرایط جغرافیایی متفاوت است. در مناطق شهری مانند تهران، که هزینه های سربار و زندگی بالاتر است، هزینه عمل هایی مانند بوتاکس به طور کلی بالاتر خواهد بود

کلام آخر

دلیلی وجود دارد که بوتاکس یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی است که انجام می شود. چرا که این روش زیبایی ایمن و موثر است.

اکثر زنان و تعداد شگفت انگیزی از مردان! به شما می گویند که اگر چین و چروک دارید و دوست دارید جوان تر به نظر برسید، پس بوتاکس کاملاً ارزش پرداخت این قیمت را دارد. از این گذشته، آیا اعتماد به نفس و شادی شما قیمتی ندارد؟

شما می‌توانید با کلینیک آیریس بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران تماس بگیرید تا با یکی از کارشناسان بوتاکس ما صحبت کنید که می‌تواند به شما کمک کند تا به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهید.

مرکز زیبایی ایریس

کلینیک زیبایی ایریس

مرکز زیبایی ایریس، کلینیک تخصصی پوست و لیزر در غرب تهران
با دارا بودن کادری حرفه ای از متخصصین در زمینه خدمات بسیاری از جمله لیزر موهای زائد به طور تخصصی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و انواع فیلر، مزوتراپی سر و صورت، مزونیدلینگ، کربوکسی تراپی، فیس آپ، پیرسینگ ناف و بینی و گوش و انواع ویزیتهای درمانی پوست و مو برای شما مراجعین گرامی آماده خدمات رسانی می باشد و توانسته به بهره گیری از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه در کنار تجربه متخصصین، رضایت مراجعین عزیز را جلب نماید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

عوارض تزریق ژل

عوارض تزریق ژل

عوارض تزریق ژل شامل قرمزی و تورم، عدم تقارن،  کبودی و خارش و حساسیت هستند که احتمال دارد در برخی از افراد بروز پیدا...

آشنایی با تزریق ژل لب روسی

آشنایی با تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی به منظور ایجاد لب‌های پر و حجیم انجام می‌شود. هدف اصلی از تزریق ژل لب با روش روسی، ایجاد حجم اضافی در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *