(021)40440322 – 40440323
صادقیه، خیابان کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان راز، پلاک ۶۱، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۰۲
(021)40440322 – 40440323
مرکز زیبایی ایریس / لیزر موهای زائد / خدمات لیزر موهای زائد مرکز لیزر آیریس با قیمت مناسب در محدوده صادقیه
مدت زمان مطالعه ۱۱ دقیقه

خدمات لیزر موهای زائد مرکز لیزر آیریس با قیمت مناسب در محدوده صادقیه

در کلینیک زیبایی آیریس، ما از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا و اسکلپیون مدیواستار (۲۰۲۰) استفاده می کنیم، که یک راه حل راحت و موثر برای کاهش موهای زائد دائمی برای هر نوع پوستی است. مرکز زیبایی آیریس یکی از بهترین مرکز لیزر وکلینیکی تخصصی در غرب تهران است که با دارا بودن کادری حرفه ای از متخصصین در زمینه خدمات بسیاری از جمله لیزر موهای زائد به طور تخصصی فعال است.

معرفی دستگاه های لیزر موهای زائد مرکز لیزر آیریس

دستگاه اسکلپیون مدیواستار

🔴دستگاه اسکلپیون مدیواستار دارنده FDA امریکا برای از بین بردن دائمی موهای زائد است.

✔ تنها دارنده منوی اختصاصی جهت موهای کرک و نازک
✔ تنها دستگاه برای انواع تیپ های پوستی از روشن تا تیره با داشتن منوی مخصوص
✔ بدون ایجاد سوختگی در افراد افتاب گرفته و سولار رفته
✔ مجهز به الکساندرایت و فناوری جدید TWINwave
✔ تولید دو طول موج همزمان Twinwave :یکی برای تخریب فولیکول های مو و دیگری ۹۴۰ نانومتر برای مسدود کردن مویرگ های تغذیه کننده ی فولیکول ها(این فناوری در انحصار زایس آلمان می باشد)
✔ تنها دستگاه #لیزرموزائد در جهان که می توان هندپیس آنرا برای حفظ بهداشت سلفون کشید
✔ محصول زایس آلمان پدر اپتیک جهان

دستگاه کندلا و مزایا آن

🔴دستگاههای لیزر موی کندلا جزو جدیدترین دستگاههای موجود در بازار با هدف حذف موهای زائد هستند که با بهره گیری از تکنولوژی بسیار پیشرفته توانسته اند سرعت و دقت بالاتری نسبت به سایر دستگاههای لیزر موی تجاری داشته باشد.

✔ سرعت زیاد در از بین بردن موهای زائد
✔ اثر بخشی لیزر الکساندرایت برای انواع پوست‌ها
✔ ایمن و بی خطر بودن دستگاه الکساندرایت کندلا
✔ سیستم خنک کننده
✔ درمان سریع و عوارض کم
✔ امکان استفاده از الکساندرایت برای تمام نقاط بدن
✔ مدت درمان و زمان آن

نرخ خدمات لیزر موهای زائد آقایان در مرکز لیزر آیریس

نرخ خدمات لیزر موهای زائد خانم ها در مرکز لیزر آیریس

رضایت مندی زیباجویان از مرکز لیزر آیریس

موهای زائد بدن آثار مخرب خود را دارند. یکی از این آثار برهم ‌زدن زیبایی و توازن اندام است. افرادی که اندام مناسب دارند معمولاً تمایل دارند که موهای زائد بدن شان را بزنند. همچنین در بسیاری از افراد این موها ناراحتی ایجاد می کند و نبودشان معمولاً مناسب تر و زیباتر از بودنشان است. جنبه منفی بعدی آن افزایش میزان تعریق، بدبو شدن بدن و لباس ها می باشد. با از بین رفتن موها معمولا میزان تعریق کم شده و بوی بدن تغییر می کند. یک مسئله دیگر نیز مسئله بهداشتی می باشد. حفظ بهداشت بدن با وجود موها و امکان لانه کردن میکروب های مختلف در لابه لای هزاران تار مو کار بسیار سخت و دشواری است. لذا برداشتن موها می تواند گام مهمی در جهت حفظ بهداشت فرد باشد.

در میان روش های از بین بردن موهای زائد بدن یکی از کارآمدترین آنها که برای افراد جوابگو می باشد، استفاده از لیزر موهای زائد است. استفاده از این دستگاه ضرری ندارد و حتی در زمان بارداری نیز می توان از آن استفاده کرد.

استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد

دستگاه های لیزر متفاوتی در بازار وجود دارند. همچنین کلینیک ها و افراد مختلفی برای انجام این کار وجود دارند. اگر به درستی از دستگاه لیزر استفاده شود و توسط متخصص عمل مو زدایی انجام گیرد این تکنیک نسبتاً بی خطر می باشد. همچنین می تواند در طولانی مدت نتایج قابل توجهی داشته باشد.

لیزر یک دستگاه است که به وسیله تکنسین هدایت می شود. بنابراین تکنیک فرد نیز در استفاده از آن مهم می ‌باشد. طول موجی که در اشعه های لیزر استفاده می‌شود معمولاً در حیطه طول موج های نور و مرئی می باشد. اما تمرکز زیاد نور و این اشعه ها بر یک ناحیه موجب سوختن پوست و تمرکز کم موجب عدم بر هم زدن متابولیسم فولیکول های مو می شود. در نتیجه به دست آمدن نتیجه مطلوب را به تاخیر می‌اندازد. بنابراین شدت و زمان مناسب و همچنین تکنیک مناسب در استفاده از دستگاه های لیزر مهم است.

بهترین مرکز لیزر مرکزی است که از تکنسین مجرب استفاده می کند. این تکنسین با استفاده از دانش و مهارت خود می تواند موهای زائد را حذف کند. همچنین با تکرار لیزر به دفعات کافی رویش مو در ناحیه کم می شود. بنابراین بهترین مرکز لیزر مرکزی است که پس از گذشتن زمان کافی از اولین جلسه آن، رویش مو همچنان در سطح کم باقی بماند. شما با مراجعه به کلینیک لیزر خوب از مراجعات مکرر تقریبا بی نیاز می شوید.

اقدامات قبل و پس از لیزر

بعد از لیزر افراد باید از پماد زینک استفاده کنند تا محل هایی که پوست سطحی کمی تخریب شده است حتماً به خوبی و به سرعت بازسازی شود. همچنین استفاده از بی حسی های موضعی نیز قبل از لیزر کردن توصیه می شود. استفاده از ضدآفتاب قبل و بعد از لیزر کردن در ناحیه هایی که لیزر موهای زائد صورت گرفته است، بسیار مفید می باشد. می توان از گذاشتن کمپرس سرد در محل برای کاهش التهاب تا دو روز پس از لیزر استفاده کرد. همچنین با توجه به اینکه معمولا در محل مورد نظر از مواد شیمیایی مانند لوازم آرایش استفاده می گردد، باید برای مدتی از این امر دوری کرد. همچنین از خاراندن محل نیز باید خودداری کرد.

بنابراین فقط مراجعه کردن به بهترین مرکز لیزر برای رسیدن به نتیجه مطلوب کافی نیست. خود فرد هم بایداقدامات قبل از لیزر موهای زائد و موخرات این کار را به خوبی انجام دهد.

چگونه بهترین مرکز لیزر را پیدا کنیم؟

یکی از بهترین راه ها پرسیدن از افراد مطمئن مانند آشنایان، دوستان و فامیل می باشد. آگهی های متعددی از از بهترین مرکز لیزر در بازار وجود دارد. شما از طریق مجلات و سایت های متفاوت این آگهی ها را می بینید. در صورت وجود نظرات کاربران می توانید از نظرات آنها استفاده کنید. همچنین دقت کردن به سطح بهداشتی مرکز لیزر بسیار مهم است. استفاده از دستگاه های مرغوب و بهداشتی بودن کل فرایند بسیار حائز اهمیت است. مراجعه به کلینیک هایی که از تکنسین لیزر خوب، مجرب و با سواد استفاده می کنند می توانند آثار بسیار مطلوب تری برای شما به همراه داشته باشد.

کلینیک-لیزر

موارد مهم در انتخاب بهترین مرکز

بیشتر زنان رویای این را دارند که دیگر هرگز مجبور به اصلاح، اپیلاسیون یا کندن موهای زائد بدن نشوند.

برداشتن موهای زائد از طریق لیزر یک روش زیبایی است، بنابراین برای انجام این روش باید دقت لازم را در مورد بهترین کلینیک لیزر موهای زائد داشته باشید. اگرچه لیزر موهای زائد یک روش سرپایی است، اما همچنان خطر آسیب پوست و عوارض لیزر موهای زائد وجود دارد. از این رو انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد مناسب بسیار مهم است.

در اینجا ۵ نکته در مورد نحوه انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد برای شما آورده شده است:

بپرسید که چه کسی رویه را انجام خواهد داد یا بر آن نظارت خواهد کرد

همانطور که قبلا ذکر شد، اگرچه لیزر موهای زائد یک روش سرپایی است، اما همچنان یک روش پزشکی است و باید توسط یک متخصص مجاز انجام شود، چرا که در غیر این صورت ممکن است پوست شما آسیب ببیند و یا اینکه لیزر موهای زائد برای شما به درستی پاسخ ندهد.

گواهینامه ها

ممکن است چندین کلینیک لیزر در منطقه شما وجود داشته باشد. لطفاً یک لیست تهیه کنید، وب سایت آنها را بررسی کنید و نظرات یا توصیفات مشتری را در مورد خدمات آنها جستجو کنید. همچنین می‌توانید از دوستان و خانواده بپرسید که آیا این روش را در کلینیک مورد نظرتان انجام داده‌اند و نظرات آنها را بپرسید. پاسخ های مثبت بیشتر به این معنی است که کلینیک خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. بنابراین  با این بازخورد و نظرات، می‌توانید کلینیک های برتر خود را فهرست کنید.

نزدیکی و هزینه های رفت و آمد

از آنجایی که چندین جلسه برای درمان خود خواهید داشت، نزدیکی کلینیک از خانه یا محل کار خود و در راستا آن هزینه های رفت و آمد را در نظر داشته باشید.

زمان آزاد شما و فرآیند رزرو

ببینید ساعات کاری کلینیک های مختلف چگونه است و چگونه با زندگی و ساعات آزاد شما مطابقت دارد. در این راستا می توانید به بررسی موارد همچون موارد زیر بپردازید:

 آیا کلینیک بعدازظهرها باز می شود تا بتوانید بعد از کار، یا قبل از شروع مدرسه، یا آخر هفته ها مراجعه نمایید؟

وقتی نوبت به رزرو می رسد، آیا از طریق تماس تلفنی، وب سایت یا سیستم رزرو آنلاین به راحتی می توانید نوبت خود را رزرو کنید؟

انواع تجهیزات مورد استفاده

انواع مختلفی از دستگاه لیزر برای نیازهای مختلف و نوع پوست و موی زائد وجود دارد. اگر بپرسید مرکز درمانی شما از چه دستگاهی استفاده می کند و چرا استفاده می کند، قطعا در گرفتن جواب مناسب بعد از انجلم لیزر کمک کننده خواهد بود. یک کلینیک لیزر موهای زائد با مجموعه وسیعی از دستگاه‌های لیزر جدید و یا آداپتورهای لیزری که به خوبی نگهداری می‌شوند نشان می‌دهد که این کلینیک بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

در این راستا توصیه می شود از درمان با دستگاه های لیزر قدیمی خودداری کنید، چرا که اغلب، لیزرهای کم اثرتر نتایج متوسطی را ارائه می دهند.

هزینه یابی

پس از تعیی کلینیک های برتر لیزر موهای زائد، باید به هر کلینیک مراجعه کرده و لیست قیمت آنها، اعتبار کلینیک، دستگاه ‌های مورد استفاده و.. جویا شوید.  از تمام این اطلاعات، می توانید ارزیابی کنید که آیا کلینیک مورد نظرتان برای لیزر موهای زائدتان مناسب هست یا خیر.

در گذشته، روش‌های سنتی رفع موهای زائد شامل اپیلاسیون، تیغ، موبرهای شیمیایی، اصلاح و الکترولیز استفاده می‌شد که گاهی اوقات دردناک، کثیف، زمان‌بر و پرهزینه است. به لطف فناوری لیزر، حذف موهای زائد با گذشت زمان آسان تر و کم درد تر شده است.

چرا کلینیک زیبایی آیریس؟

اینجا در کلینیک زیبایی آیریس ما به خود می بالیم که بهترین درمان و خدمات را برای لیزر موهای زائد ارائه می دهیم.

اگر به دنبال لیزر موهای زائدهستید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

کلام آخر

با تحقیق و پرس و جو از افرادی که به کلینیک مدنظرتان مراجعه کرده اند می توانید راجع به این قضیه اطلاعات کافی کسب کنید. همچنین با سرچ کردن در اینترنت می ‌توانید از کیفیت کار کلینیک موهای زائد با خبر شوید. می ‌توانید پس از انتخاب کردن چندین کلینیک به یک متخصص خوب مراجعه کنید و از متخصص پوست و مو در مورد آن مشورت بگیرید. در کلینیک نشانه‌ هایی وجود دارد که نشان می‌ دهد سازمان غذا و داروی آمریکا یعنی FDA  تجهیزات کلینیک مورد نظر را تایید کرده است یا خیر. مجوز بهداشت و همچنین تحت نظر پزشک بودن کلینیک به اعتبار آن می ‌افزاید. دقت کنید که هیچ چیز مانند یک تحقیق میدانی خوب در این زمینه کارآمد نمی باشد.

امیدواریم که این مقاله در جهت پیدا کردن بهترین مرکز لیزر موهای زائد به شما کمک کرده باشد و توانسته باشید نکات مفیدی را کسب کنید. ممنون که همراه ما بودید.

معرفی بهترین مرکز لیزر غرب تهران

مرکز زیبایی ایریس

کلینیک زیبایی ایریس

مرکز زیبایی ایریس، کلینیک تخصصی پوست و لیزر در غرب تهران
با دارا بودن کادری حرفه ای از متخصصین در زمینه خدمات بسیاری از جمله لیزر موهای زائد به طور تخصصی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و انواع فیلر، مزوتراپی سر و صورت، مزونیدلینگ، کربوکسی تراپی، فیس آپ، پیرسینگ ناف و بینی و گوش و انواع ویزیتهای درمانی پوست و مو برای شما مراجعین گرامی آماده خدمات رسانی می باشد و توانسته به بهره گیری از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه در کنار تجربه متخصصین، رضایت مراجعین عزیز را جلب نماید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

فواید و مزایای لیزر موهای زائد

فواید و مزایای لیزر موهای زائد

فواید لیزر موهای زائد چیست؟ نتایج طولانی مدت، دقت و اثربخشی، کاهش موهای زائد، تطبیق‌پذیری برای استفاده در نواحی مختلف...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *