(021)40440322 – 40440323
صادقیه، خیابان کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان راز، پلاک ۶۱، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۰۲
(021)40440322 – 40440323
مرکز زیبایی ایریس / لیزر موهای زائد /  با لیزر موهای زائد بیکینی بیشتر آشنا شوید
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

 با لیزر موهای زائد بیکینی بیشتر آشنا شوید

لیزر موهای زائد بیکینی یکی از روش‌های محبوب برای از بین بردن موهای زائد در خطوط بیکینی است. استفاده از لیزر در مقایسه با روش‌های دیگر مانند اپیلاسیون، وکس و کرم‌های از بین برنده مو، نتایج دائمی‌تری رابه همراه دارد. هرچند که لیزر موهای زائد بیکینی بسیار موثر است، اما باید این کار را در مرکزی انجام دهید که از دستگاه‌های مناسبی استفاده می‌کند و اپراتورهای حرفه‌ای نیز برای ارائه خدمات لیزری دارد. اگر قصد انجام لیزر موهای زائد بیکینی را دارید، این نوشته را بخوانید.

لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد بیکینی چیست؟

لیزر موهای زائد بیکینی یک روش پیشرفته است که از لیزر برای از بین بردن فولیکول‌های مو در خط بیکینی استفاده می‌کند. این روش با استفاده از نور قدرتمند لیزر، بر روی موهای زائد تمرکز می‌کند و انرژی لیزر را به ریشه‌ی موها منتقل می‌کند. این انرژی موجب سوختن ریشه مو و تخریب فولیکول‌های مو شده و از رشد موهای زائد جلوگیری می‌کند.

نکته: لیزر موهای بیکینی یک روش نیمه دائمی برای از بین بردن موهای زائد است، به این معنی که اثر آن دائمی نیست و بعد از گذشت مدت زمان مشخصی باید جلسه‌های لیزر را تکرار نمود. با تکرار جلسات، تعداد موهای زائد به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد و حتی بعضی از موها به طور دائمی از بین می‌روند.

مزیت‌های لیزر موهای زائد بیکینی

در چند پاراگراف بعدی با مزیت‌های لیزر موهای زائد بیکینی آشنا می‌شوید.

لیزر بیکینی سریع انجام می‌شود

زمان انجام لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی به میزان موها، ضخامت موها و رنگ پوست فرد بستگی دارد. با این حال، لیزر بیکینی به دلیل زمان کم و تکنولوژی پیشرفته‌ای که در آن استفاده می‌شود، به طور کلی به عنوان یک روش بسیار سریع در نظر گرفته می‌شود.

معمولا زمان انجام لیزر بیکینی کمتر از ۲۰ دقیقه است. البته، ممکن است در برخی موارد، زمان مورد نیاز بیشتر یا کمتر از این باشد، اما به طور کلی لیزر بیکینی به دلیل سرعت و کارآیی بالا، یکی از روش‌های سریع برای از بین بردن موهای زائد در ناحیه بیکینی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: تزریق انواع ٖژل و فیلر

مزیت_های لیزر موهای زائد بیکینی

 نتیجه لیزر بیکینی طولانی مدت است

لیزر بیکینی نتایج طولانی مدتی دارد و موهای زائد که با استفاده از این روش حذف می‌شوند، معمولا به مدت چند ماه و حتی سال‌ها رشد نمی‌کنند. موهایی که دوباره رشد می‌کنند، روشن‌تر هستند، حالت پرز مانند دارند و به سختی قابل مشاهده هستند. در برخی از افراد، این موها برای همیشه از بین می‌روند و دوباره رشد نمی‌کنند. لیزر بیکینی باعث تسکین خارش و التهاب ناشی از روش‌های سنتی می‌شود و پوست را بهبود می‌بخشد.

لیزر موهای زائد، روش دقیق و حرفه‌ای است

لیزر موهای زائد بیکینی یک روش بسیار دقیق و حرفه‌ای است. در صورتی که لیزر توسط اپراتور یا تکنسین حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام شود پرتوهای نور به صورت کامل و دقیق بر روی موهای زائد عمل می‌کنند. وقتی لیزر به صورت حرفه‌ای انجام بگیرد پوست اطراف فولیکول مو آسیبی نمی‌بیند و همین موضوع موجب که این کاهش التهاب و آسیب پوست می‌شود.

لیزر بیکینی درد اصلاح  و وکس کردن را ندارد

لیزر بیکینی درد اصلاح  و وکس کردن را ندارد. حرکت لیزر روی پوست، تنها یک ضربه سریع و داغ ایجاد می‌کند که در مقایسه با درد و ناراحتی مرتبط با وکس یا اصلاح کردن موها قابل مقایسه نیست. این روش به شما امکان می‌دهد بدون درد و ناراحتی موهای زائد در ناحیه بیکینی را از بین ببرید.

نرم و لطیف شدن پوست از مزیت‌های لیزر بیکینی است

لیزر موهای زائد بیکینی، باعث نرم و لطیف شدن پوست ناحیه بیکینی نیز می‌شود. در مقابل شیو کردن، اصلاح کردن و استفاده از موم یا وکس ممکن است پوست را زبر کند و موجب جوش‌های پوستی شود.

مراقبت_های قبل از لیزر بیکنی

مراقبت‌های قبل از لیزر بیکینی

اصلاح کردن، دوش گرفتن، عدم مواجهه با آفتاب و… از جمله مراقبت های لازم قبل از لیزر بیکینی است.

اصلاح کردن

برای اطمینان از به دست آوردن بهترین نتیجه، می‌توانید قبل از جلسه لیزر، ناحیه بیکینی را ۱۲ تا ۲۴ ساعت قبل از جلسه  لیزر اصلاح کنید.  بهتر است برای اصلاح کردن از ژیلت استفاده کنید.

دوش گرفتن

قبل از جلسه لیزر بیکینی، دوش گرفتن بسیار مهم است. این کار به متخصص لیزر کمک می‌کند تا به راحتی  لیزر موهای زائد را انجام دهد. حتما قبل از لیزر بیکینی دوش بگیرید تا بهداشت شما و کلینیک حفظ شود.  بهتر است در هنگام دوش گرفتن، از محصولات عطردار و شیمیایی استفاده نکنید. به جای آن از آب یا محصولاتی با pH مناسب استفاده کنید.

در معرض آفتاب نباشید

قرار گرفتن در معرض آفتاب یا برنزه کردن قبل از جلسه لیزر موهای زائد می‌تواند باعث کاهش تاثیر لیزر و آسیب پوست شود. بنابراین، در معرض آفتاب نباشید.

لباس تنگ نپوشید

برای جلوگیری از هرگونه فشار قبل از لیزر، بهتر است لباس‌های تنگ نپوشید و از لباس‌های راحت و مناسب استفاده کنید. لباس‌های تنگ ممکن است ناحیه مورد درمان را تحریک کند و موجب اذیت شدن پس از لیزر شود.

بیشتر بخوانید: اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بیکینی

  • بعد از انجام لیزر بیکینی، به ناحیه تناسلی دست نزنید.  چون دست زدن می‌تواند این ناحیه را ملتهب کرده و موجب درد و سوزش شود.
  • با توجه به اینکه برای از بین بردن موهای زائد بیکینی از گرمای لیزر استفاده می‌شود توصیه می‌کنیم بعد از لیزر از کمپرس یخ استفاده کنید تا دمای ناحیه بیکینی به حالت عادی برگردد.
  • استفاده از شیو و تیغ بعد از لیزر بیکینی ممنوع است زیرا می‌تواند اثر لیزر را از بین ببرد.
  • تا پایان جلسات درمانی، از اپیلاسیون، کندن مو، بلیچ و کرم‌های رفع موهای زائد یا الکترولیز استفاده نکنید.
  • تا چند ساعت بعد از لیزر، از آب برای بیکینی استفاده نکنید.
  • برای جلوگیری از آسیب دیدگی ناحیه تحت درمان، بهتر است در چهار یا پنج روز اول بعد از درمان، از حمام گرم، ورزش هوازی، ماساژ و  انجام فعالیت‌های مشابه خودداری کنید.
  • حداقل یک ماه بعد از لیزر از قرار گفتن مستقیم در معرض آفتاب خودداری کنید.
  • بعد از لیزر موهای زائد بیکینی از لباس‌های نخی و گشاد استفاده کنید.
مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بیکینی

نتیجه‌گیری

لیزر موهای زائد بیکینی، یک روش موثر برای کاهش و از بین بردن موهای زائد در ناحیه بیکینی است. با انجام جلسات منظم، می‌توان نتایج مطلوبی را در کاهش رشد موهای ناحیه بیکینی به دست آورد.

سوالات متداول

مرکز زیبایی ایریس

کلینیک زیبایی ایریس

مرکز زیبایی ایریس، کلینیک تخصصی پوست و لیزر در غرب تهران
با دارا بودن کادری حرفه ای از متخصصین در زمینه خدمات بسیاری از جمله لیزر موهای زائد به طور تخصصی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و انواع فیلر، مزوتراپی سر و صورت، مزونیدلینگ، کربوکسی تراپی، فیس آپ، پیرسینگ ناف و بینی و گوش و انواع ویزیتهای درمانی پوست و مو برای شما مراجعین گرامی آماده خدمات رسانی می باشد و توانسته به بهره گیری از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه در کنار تجربه متخصصین، رضایت مراجعین عزیز را جلب نماید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

فواید و مزایای لیزر موهای زائد

فواید و مزایای لیزر موهای زائد

فواید لیزر موهای زائد چیست؟ نتایج طولانی مدت، دقت و اثربخشی، کاهش موهای زائد، تطبیق‌پذیری برای استفاده در نواحی مختلف...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *