(021)40440322 – 40440323
صادقیه، خیابان کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان راز، پلاک ۶۱، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۰۲
(021)40440322 – 40440323
مرکز زیبایی ایریس / تزریقات زیبایی / برجسته کردن لب ها با تزریق ژل لب
مدت زمان مطالعه ۲۵ دقیقه

برجسته کردن لب ها با تزریق ژل لب

از آن جایی که همه ما می دانیم که لب عضو بسیار موثر در زیبایی صورت هر انسانی است، بنابراین برای لب هایی که به صورت مادر زادی یا به دلایل دیگری باریک و نازک بوده است از انواع روش های حجیم کننده استفاده می کنند. تزریق ژل به لب یکی همین روش ها است، که از سوی افراد مورد استقبال قرار گرفته است. با تزریق ژل به لب می توان علاوه بر حجیم کردن لب ها به اهداف دیگری همچون تقارن سازی و قرینگی دست یافت. در این نوشتار قصد داریم در مورد تزریق ژل لب و نحوه انجام آن و دیگر نکات مهم در این خصوص بپردازیم، تا شما مخاطبین عزیز با این روش زیبایی آشنا شوید و با دانش و آگاهی بالا به سوی انجام آن گام بردارید.

روش های حجیم کردن لب ها

بزرگ کردن لب ها از اعمال پرطرفدار در میان خانم هاست که روش های متعددی برای آن ارائه شده است و این روش ها از روش های سنتی و گیاهی مثل استفاده از روغن ها و ماسک ها گرفته تا تزریق فیلر و روش های دیگر … تزریق فیلر یکی از این روش ها می باشد. روش های موثر دیگر برجسته کردن لب ها را در بخش زیر مشاهده کنید.

جراحی پروتز لب

یکی از روش های برجسته کردن لب ها وارد کردن پروتز است. پروتز ها انواع مختلفی دارند و برای برجسته سازی لب ها معمولا از پروتز های سلیکونی استفاده می شود. این روش دائمی است و با جراحی درون لب گذاشته می شود.

تزریق چربی به لب

برای برجسته سازی لب ها یکی دیگر از روش ها تزریق چربی است .در این روش از چربی های بدن برای تزریق به لب استفاده می شود. این چربی حدود یک سال مادگار است و سپس به تدریج جذب بدن می شود. تزریق چربی یکی از روش های کم خطر می باشد که ماندگاری نسبتا بیشتری دارد اما برای انجام ان شرایط ویژه ای لازم است.

تزریق فیلر به لب

تزریق فیلر که موضوع مورد بحث این مقاله است یکی از روش های موقت تزریق فیلر است. در این روش مواد سازگار با بدن برای برجسته سازی لب ها تزریق می شود. ماندگاری تزریق فیلر بین ۶ ماه تا یکسال است.

تزریق  ژل به لب و نحوه انجام آن

تزریق ژل به لب یکی از درمان های غیر جراحی و غیر تهاجمی است که کمک می کند به ظاهر و نتیجه دلخواه خود برسید. از میان پر کننده هایی که برای لب ها وجود دارد تزریق ژل به عنوان روشی موثر و محبوب تر شناخته شده است. ژل ها از موادی به نام اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن تشکیل شده اند که لب ها را خوش فرم، حجیم و متقارن می سازد. در تزریق ژل  ابتدا باید کمیت و کیفیت ژل ها را ارزیابی کنید و یا حتی می توانید از کارشناسان این حوزه کمک بگیرید،سپس با استفاده از ابزار و لوازم مخصوصی این ژل ها را با توجه به نشانه گذاری در محل مورد نظر به لب تزریق می کنند.

تزریق ژل لب

چه مقدار ژل لب تزریق کنم؟

پاسخ این سوال به موارد مختلفی بستگی دارد. افراد سلیقه های مختلفی دارند. بر اساس فرم و حالت ابتدایی لب های شما و حالت مد نظر شما بعد از تزریق ژل می توان مقدار فیلر مورد نیاز را مشخص نمود. اگر به یک مرکز زیبایی خوب برای ترزریق ژل لب مراجعه کنید.، مشاوران می توانند میزان دقیق فیلر مورد نیاز لب های شما را مشخص کنند.

برخی افراد لب های باریک تری دارند و برای رسیدن به حالت مورد نظر باید فیلر بیشتری تزریق نمایند. بعد از تزریق فیلر لب ها تورم بیشتری دارند و بعد از مدتی به حالت متعادلی تبدیل می شوند. پس بعد از تزریق فیلر نگران ظاهر لب های خود نباشید به زودی ورم اولیه از بین خواهد رفت و لب هایتان فرم دلخواه شما را خواهد گرفت. توصیه می شود اگر برای اولین بار برای تزریق فیلر مراجعه می کنید یک سی سی تزریق کنید و در دفعات بعدی این مقدار را افزایش دهید. در صورتی که شما به بهترین کلینیک برای تزریق ژل در تهران مراجعه کنید.

انواع مدل های تزریق ژل لب

برای آن که بهتر به نتیجه دلخواه خود برسید. باید پیش از مراجعه به کلینیک های زیبایی برای تزریق فیلر باید با مدل و فرم لب های خود آشنایی داشته باشید و بدانید می خواهید چه تغیری ایجاد کنید. دوست دارید کدام نواحی از لب های خود ار تغیر دهید و این تغیر به چه شکل خواهد بود آیا می خواهید آن را برجسته کنید یا می خواهید بزرگ تر و با ارتفاع بیشتری به نظر برسد. برای انتخاب بهترین فرم تزریق فیلر باید به آناتومی صورت خود نیز توجهداشت باشید که دقیقا چه حالتی می تواند چهره شما را جذاب تر کند و حالت دلخواه شما باشد. پس از شناخت فرم لب و انتخاب مدلی که می خواهید می توانید نتیجه بهتری را مشاهده کنید.

پیش از تزریق هدف خود را با پزشک در میان بگذارید و به پیشنهاد ها و توصیه های ایشان توجه کنید. در دفعات ابتدایی تزریق فیلر می توانید میزان کمتری تزریق کنید و در نوبت های بعدی آن را تمدید نمایید و دوز بیشتری از فیلر تزریق نمایید.

مورد دیگری که برای تزیق فیلر باید درنظر داشته باشید انتخاب فیلر مناسب با مدلی است که انتخاب کرده اید. فیلر های اسید هیالورونیک غلظتهای مختلفی دارند و باید به طور مناسب انتخاب شوند تا فرم و حالت مد نظر را به درستی ایجاد نمایند. برای تزریق فیلر توجه داشته باشید به مرکز زیبایی مناسب و معتبری مراجعه نمایید.

مدل کلاسیک

این مدل تزریق فیلر بسیار طبیعی و مناسب افرادی است که از فرم لب های خود رضایت دارند اما به دنبال برجسته کردن محدود آن هستند. این با مدلتزریق فیلر با برداشتی از بازیگر معروف مرلین مونرو مطرح می شود و افرادی که می خواهند با حفظ ظاهر طبیعی لب هایشان لب های بزرگ تر و برجسته تری داشته باشند.

مدل هالیوودی

در این مدل تزریق فیلر لب تلاش میشود تا با برداشت از بازیگران هالیوودی فیلر تزریق شود . این مدل فیلر لب شباهت زیادی به مدل کلاسیک دارد با این تقاوت که در این مدل هم لب بالایی و هم لب پائینی تزریق میشود.

تزریق فیلر به سبک روسی

در لب هایی با فرم روسی تزریق فیلر شبیه به مدل قلبی است منتها با این تفاوت ک در مدل روسی تراکم فیلر در نزدیک مرکز لب ها بیشتر است . در تزریق فیلر روسی به جای برجسته سازی بیش از حد ان را به سمت بالا می برند و ارتفاع لب بیشتر میشود.این مدل بسیار هنرمندانه است واگر به درستی انتخاب و اجرا شود باعث زیبایی دوچندان چهره می شود. در روش تزریق این فیلر ها تزریق از مرکز لب ها شروع شده و سپس قسمت های خارجی لب ها تزریق می شود.

فیلر لب عروسکی

در این مدل که با برداشت از چهره عروسک های باربی انجام میشود، لب پایینی حجیم تر شده و فرم و حالت زیبایی را ایجاد میکند. تزریق فیلر به شکل عروسکی چهره شما را شاداب تر و جوان تر نشان میدهد. در این روش می توان لب بالایی را نیز تزریق کرد اما میزان فیلر بیشتری به لب پایینی تزریق میگردد.

مدل قلوه ای

به این مدل لب مدل صدفی نیز گفته میشود. در ابین روش هم لب بالایی و هم لب پایین تزریق می شود اما در قسمت مرکزی لب پایینی ژل بیشتری متمرکز می شود و حالت برجسته تری در مرکز لب پیدا میکند.

مدل قلبی

این مدل خاص جذاب در میان زنان بسیار پرطرفدار است و باعث جذابیت بیشتر فرم و حالت چهره میشود. تزریق فیلر مدل قلبی برای افرادی که صورت های بیضی کل دارند مناسب تر است و ظاهر بسیار زیباتری را ایجاد می کند. این روش تزریق فیلر بسیار حرفه ای است و جذابیت لبخندی زنانه را ایجاد می کند. در این روش تزریق فیلر از لیدوکائین نیز همراه فیلر استفاده می شود و شکل طبیعی قلبی را برای لب ها ایجاد می کند.

هیالورونیک اسید

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد بهترین برند های فیلر ها بر پایه این اسید ساخته شده اند. این اسید دارای غلظت های متفاوتی است که باید به درستی انتخاب شوند. اگر غلظت فیلر انتخاب شده زیاد باشد رد سفیدی بالای لب ایجاد می کند که زیبایی لب را محدود می کند. انتخاب فیلر های مناسب می تواند تاثیر بسیار بیشتری در زیبایی حاصل از تزریق فیلر و نتیجه آن داشته باشد. فیلر مناسب باید خاصیت ارتجاعی مناسب نیز داشته باشد و برای تزریق به لب ها تولید شده باشد. هیالورونیک اسید نوعی قند است که می تواند آب را به سمت خود جذب کند. این فیلر ها در ابتدای تزریق قابل تشخیص است و این امر طبیعی است. البته فیلر نباید به شکل توده در لب ها باشد و یا به شکل برجسته مشخص شود.

از ژل برای اقدامات زیبایی دیگری نیز استفاده می شود. یکی از این موارد زاویه سازی صورت با تزریق ژل می باشد. در طول این مقاله درباره آن بخوانید.

اشتباهات تزریق ژل

برخی از اقدامات وجود دارند که هرگز نباید در روند تزریق ژل لب انجام شوند. در صورتی که این گونه مشکلات پیش بیایند، شما نخواهید توانست نتیجه مورد نظر خود از تزریق ژل لب را بگیرید. اما در صورتی که شما به یک کلینیک خوب و دارای اعتبار برای تزریق ژل لب مراجعه کنید، هرگز با این موارد مواجه نمی شوید. اصلی ترین اشتباهاتی که ممکن است در روند تزریق ژل به لب پیش بیایند و در نتیجه کم تجربگی فرد بروز پیدا می کنند، عبارتند از:

تزریق فیلر بیش از حد

تزریق فیلر به لب ها یکی از اعمال زیبایی است که می تواند باعث جذابیت چهره شود تزریق بیش از حد فیلر به لب ها عملی افراطی است که زیبایی ندارد و بلعکس چهره نامناسب و زشتی دارد. همه می توانیم افراد زیاده روی را مشاهده کنیم که فیلر زیادی را به لب های خود تزریق کرده اند و لبها حالت سوسیس به خود گرفته اند و ظرافت زنان را ندارند. بیشتر افراد ترجیه می دهند تا در یک جلسه تنها یک سی سی فیلر تزریق نمایند تا فرم طبیعی لب ها از بین نرود.

تزریق سطحی یا عمیق

یکی از اشتباهاتی که در صورت عدم مهارت انژکتور می تواند رخ دهد تزریق فیلر به عمق بافت لب است که در این حالت اثری از تزریق فیلر مشاهده نمی شود و باید دوباره تزریق انجام شود. در مواردی نیز ممکن است تزریق فیلر خیلی سطحی باشد و به درستی در بافت لب قرار نگیرد که در این حالت ظاهر مناسبی ایجاد نمی شود. در این موارد نیز انتخاب کلینیک مناسب بسیار اهمیت دارد. تزریق بسیار عمیق یا بسیار سطحی ژل به لب حتی می تواند باعث نکروز شود.

مزایای تزریق ژل به لب

 • اولین مزایای این روش برای حجیم سازی لب ها این است که میزان کبودی و عوارض آن نسبت به سایر روش ها کم تر است.
 • ماندگاری بالاتری هم دارد.
 • کنترل میزان حجم دهی
 • کم بودن میزان احتمال واکنش های آلرژیک

توصیه های قبل از تزریق ژل به لب

 • بهتر است قبل از هر گونه اقدامی پزشک معاینه بالینی و دقیقی از لب داشته باشد تا میزان عوارض ناشی از تزریق ژل به حد چشم گیری کاهش یابد.
 • پزشک متخصص باید به احکام زیبایی شناختی تسلط داشته باشد تا با توجه به تناسب و زوایای صورت مقدار و محل دقیق ژل را معین کند.
 • مارک و برند ژل را خودتان مشخص می کنید بهتر است برای دریافت نتیجه مطلوب از بهترین برند موجود در بازار استفاده کنید، چرا که در غیر این صورت می تواند اثرات سویی بر روی زیبایی و سلامتی تان بر جای بگذارد.
 • پزشکی متخصص و متبحر را برای تزریق خود انتخاب کنید، این مسئله بسیار مهمی است که می تواند نتایج حاصله از عمل را تحت تاثیر قرار دهد.
 • به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به تزریق ژل از میزان هزینه های این عمل با خبر شوید و با برنامه ریزیی و پیش بینی این کار را انجام دهید تا بعد به مشکلی بر نخورید.
 • بهتر است قبل از انجام تزریق ژل به لب از توقعاتی که بعد از اتمام عمل دارید با پزشک خود سخن بگویید.

اگر به دنبال کلینیک زیبایی خوب در غرب تهران هستید می توانید این مقاله را مطالعه نمایید تا در این باره شما را راهنمایی کند.


مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

 • برای جلوگیری از خون مردگی در اثر شدید شدن خون رسانی بهتر است از چند قبل و تا چند روز بعد از تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید این کار علاوه بر جلوگیری از بروز خون مردگی، کبودی های ایجاد شده را هم رفع می کند.
 • از مصرف دارو های مانند امگا۳، ناپروکسن، آسپرین و … به صورت خود سرانه خودداری کنید.
 • تا مدت کوتاهی از انجام هر گونه فعالیت جسمانی شدیدی مانند تمرینات ورزشی و بلند کردن اجسام سنگین پرهیز نمایید.
 • استعمال دخانیات، مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی را برای مدت زمانی طولانی کنار بگذارید.
 • از رژیم غذایی مناسبی پیروی کنید تا با دریافت ویتامین و پروتئین ها بدن انرژی لازم را برای ترمیم و بازسازی بافت مورد نظر داشته باشد.
 • بعد از اتمام دوره می توانید در طی دو مرحله به پزشک خود مراجعه کنید و هر گونه اتفاقات را برایش شرح دهید تا محل تزریق را چکاپ و بررسی کند.

برندهای محبوب ژل لب

برندهای مختلفی از فیلر ها در بازار موجود می باشد و افراد بنا به سلیقه تجربه و یا توصیه پزشک یا دوستان آن ها را انتخاب میکنند. اما بهترین برند ها از نظر کلینیک ها و متخصصان برجسته ژل هایی بر پایه هیالورونیک اسید هستند. این ماده ژل مانند از باکتری ها تهیه می شود و با ماندگاری بیشتری که دارد فرم و حالت مطلوبی را به لب ها می دهد. برای انتخاب بهترین مارک فیلر لب باید در نگاه اول به کیفیت آن توجه کرد و نه قیمت آن …فیلر های با کیفیت شاید هزینه بیشتری داشته باشند اما از لحاظ کیفیت نیز برتری دارند. در مقابل برخی فیلر های ارزان و بی کیفیت ممکن است عوارض جانبی در پی داشته باشند و فرم و حالت دلخواه شما را ایجاد نکنند. در ادامه به معرفی بهترین برندهای تزریق ژل لب که مورد تائید بهترین پزشکان پوست و مو هستند را معرفی می کنیم. این برندها را می توانید در مرکز زیبایی آیریس توسط کادر مجرب و حرفه ای تزریق نمایید. به علاوه می توانید برای اصلاح لبخند لثه ای با بوتاکس به کلینیک آیریس مراجعه نمایید. می توانید این مقاله را نیز پیش از آن بخوانید.

یکی از ژل های پوستی پرطرفدار در دنیا برند پرفکتا می باشد این ژل ساخت کشور فرانسه است و قسمت های مختلف پوست استفاده میشود. این فیلر اثر فوری و سریع دارد و می توان از آن برای از بین بردن چین و چروک پوستی و فرم دهی و حجم دهی به لب  استفاده کرد.

از دیگر برندهای مطرح جهان برای حجم دهی و فرم دهی به لب ها رستیلن است. این برند نیز مانند ژل ژوویدرم مورد استفاده سلبریتی هایی همجون کارداشیان قرار گرفته و به محبوبیت ان افزوده است. فیلر رستیلن ماندگاری ۶تا۱۲ماهه دارد و پس از آن نیاز به ترمیم خواهد داشت.

یکی از برند های مطرح ژل لب که تاثیرات شگفت انگیزی بر روی پوست دارد ژل لب رووفیل است.این برند کره ای توانایی از بین بردن چین چروک های عمیق پوستی را نیز دارد و برای لیفت بدون جراحی پوست نیز استفاده می شود. ژل لب رووفیل باعث جذب هیالورونیک اسید به پوست میشود. از این رو ماندگاری بیشتری داشته و اثرات آن تا حدود ۱ سال ماندگار است.

ژل لب ژوویدرم نیز از برند های محبوب در جهان است که برخی سلبریتی ها نیز از این فیلر تزریق میکنند. این فیلر به عنوان یکی از کم عوارض ترین فیلر ها شناخته شده است. ژل ژوویدرم نیز یکی از ژل های بر پایه هیالورونیک اسید است. از این فیلر می توان برای از بین بردن چین و چروک های ریز پوستی و برخی موارد دیگر نیز استفاده نمود. همچنین برای لیفت گونه ها نیز از فیلر ژوویدرم استفاده می شود.

اگر همان که می خواهیم نشد چی؟؟؟

فیلر لب یکی از روش های زیبایی خاص و بازگشت بذیر است. پیش تر نوعی از ژل ها برای تزریق به لب وجود داشت که در صورت تزریق اشتباه می بایست آن را به صورت مستقیم از لب تخلیه کرد. اما امروزه فیلر هایی که بر پایه هیالورونیک اسید هستند فیلر های مناسب تری برای تزریق به لب می باشند و در این فیلر ها بعد از تزریق فیلر به لب اگر میزان آن نامناسب باشد و یا حالتی که لب ها بعد از تزریق فیلر به خود می گیرد را نپسندید می توان با تزریق نوعی آنزیم آن را تجزیه و کرد و لب ها را به حال اولیه باز گرداند این مسئله یکی از مزایای فیلر های بر پایه هیالورونیک اسید است. بنابراین اگر پس از تزریق فیلر اگر به حالت دلخواه نرسیدید نیاز به نگرانی نیست و به سادگی می توان آن را برطرف کرد.

در این ویدئو نحوه خارج کردن ژل فاسد از لب را مشاهده می کنید.

ماندگاری تزریق ژل به لب چقدر است؟

میزان دوام و ماندگاری این عمل به وضعیت جسمی و روحی فرد بستگی دارد و به طور معمول از ۴-۶ ماه می تواند طول عمر داشته باشند. بعد از این که حجم لب های تان کاهش یافت و یا علائم افتادگی آن ها ظاهر شد می توانید مجدداٌ آن را ترمیم و احیا کنید و مانند قبل لب های زیبا و برجسته ای داشته باشید.

مرکز زیبایی ایریس مجهز به پیشرفته ترین دستگاه  لیزرموهای زائد و سایر خدمات تزریق فیلر، ژل و خدمات تخصصی پوست می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره تلفن ۴۰۴۴۰۳۲۲۲ تماس حاصل نمایید.

مشاهده آپارات

عوارض جانبی تزریق ژل لب

عوارض جانبی که ممکن است بعد از تزریق ژل به لب ایجاد شود موقتی بوده و نمی تواند به صورت دائمی بر جای بماند.

این عوارض شامل موارد زیر می باشد:

 • خون ریزی از محل تزریق
 • ورم و کبودی
 • قرمزی و التهاب
 • احساس درد در ناحیه تزریق شده
 • عفونت
 • زخم شدن لب ها
 • عدم تقارن لب ها و دست نیافتن به نتیجه ای که انتظار داشتید.

حساسیت به ژل

 به صورت نادر ممکن است افراد نسبت به فیلر لب حساسیت داشته باشند و دچار واکنش های آلرژیک شوند. در این موارد باید مارک ژل تزریق شده و کیفیت برند و نحوه تزریق را نیز در نظر گرفت. توصیه می شود افرادی که معمولا دچار واکنش های پوستی می شوند برای تزریق فیلر به مراکز معتبر و بهداشتی مراجعه نمایند و پیش از تزریق فیلر از مشکل پوستی خود به پزشک اطلاع دهند.

ایجاد خشکی و زخم

ایجاد خشکی و زخم در ناحیه تزریق فیلر نیز از عوارض تزرق نامناسب فیلر است. پوست لب ها  تا حدی خاصیت کشسانی و قابلیت تحمل فیلر اضافی را درون خود دارند. اگر ژل بیشتر از میزان باشد ممکن است در لب ها باعث ایجاد خشکی و زخم شود. تزریق بیش از حد فیلر باعث باز شدن منافذ پوست لب می شود و باعث اختلال در ساخت کلاژن در بافت لب می شود. در نهایت این مسئله باعث خشکی لب ها و ترک خوردن آن می شود.

آسیب بافتی و عفونت

آسیب بافتی و عفونت لب در طول این مقاله بار ها برای مراجعه به مرکز زیبایی مناسب برای تزریق فیلر تاکید شده است. بهداشت و مهارت افراد تزریق کننده ژل اهمیت زیادی دارد. اگر سوزن برای تزریق فیلر به درستی و در عمق صحیح از لب تزریق نشود باعث ایجاد آسیب بافتی و ظاهر ناخوشایند لب ها می شود. همچنین در برخی موارد افراد دارای لب های مستعد عفونت هستند و تزریق فیلر می تواند محرکی برای این امر باشد. در مورادی لازم است تا پیش از تزریق فیلر از بافت لب نمونه برداری شود.

تورم و کبودی

بعد از تزریق ژل وجود مقدار مختصری تورم و کبودی لب ها طبیعی است . لازم به ذکر این نکته است که  تا مدتی بعد از تزریق فیلر لب های دارای تورم هستند و بعد از چند روز می توانید نتیجه واقعی تزریق را مشاهده نمایید . این تورم و کبودی در برخی افراد ممکن است بیشتر باشد که با کمی استراحت و مصرف دارو های تجرویز شده بهبود میابد.  

هزینه تزریق ژل به لب

با توجه به شرایط کنونی و نوسانات قیمتی که وجود دارد نمی توانیم قیمتی دقیق و واضح از تزریق ژل به لب در اختیار تان قرار دهیم زیرا عوامل متعددی در برآورد هزینه های این عمل دخیل هستند و به طور مستقیم بر روی آن تاثیر می گذارند.

این فاکتور ها شامل موارد زیر می باشد:

 • میزان کمیت و کیفیت ژل تهیه شده
 • میزان تخصص، تبحر و شهرت پزشک و تیم پزشکی حاضر در کلینیک زیبایی
 • موقعیت مکانی کلینیک مورد نظر
 • میزان دسترسی شما به محل مورد نظر و هزینه ایاب و ذهاب

سوالات متداول تزریق ژل لب

در آخر باید گفت که با رعایت نکات مذکور می توانید از بروز هر گونه عارضه ی نا خوشایندی جلوگیری کرد. برای انجام این عمل مراکز معتبری را در نظر بگیرید، زیرا در زیبایی ظاهری شما بسیار تاثیر گذار است.

مرکز زیبایی ایریس

کلینیک زیبایی ایریس

مرکز زیبایی ایریس، کلینیک تخصصی پوست و لیزر در غرب تهران
با دارا بودن کادری حرفه ای از متخصصین در زمینه خدمات بسیاری از جمله لیزر موهای زائد به طور تخصصی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و انواع فیلر، مزوتراپی سر و صورت، مزونیدلینگ، کربوکسی تراپی، فیس آپ، پیرسینگ ناف و بینی و گوش و انواع ویزیتهای درمانی پوست و مو برای شما مراجعین گرامی آماده خدمات رسانی می باشد و توانسته به بهره گیری از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه در کنار تجربه متخصصین، رضایت مراجعین عزیز را جلب نماید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

هزینه بوتاکس چقدر است؟

هزینه بوتاکس چقدر است؟

بوتاکس یک درمان زیبایی فوق‌العاده محبوب است که با صاف کردن چین و چروک‌ها و رفع نگرانی، اخم و خطوط لبخند به شما کمک...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۱۲ دیدگاه ها
 1. من لبم بعضی وقت ها تب خال میزنه این میتونه برای تزریق فیلر لب مشکل ساز باشه؟
  یعنی با تب خال میشه ژل لب تزریق کنم؟

  پاسخ
  • برای تزریق فیلر باید صبر کنید تا تب خال ها خوب شوند بعد اقدام کنید. قبل از تزریق هم باید به انژکتور اطلاع دهید

   پاسخ
 2. خیلی مفید بود.

  در دوران بارداری و شیر دهی تزریق فیلر ضرر نداره؟

  پاسخ
  • نظرات متفاوتی در این مورد وجود دارد ولی نظر قطعی در این باره وجود ندارد. به طور کلی تزریق فیلر در این دوران توصیه نمیشود.

   پاسخ
 3. بعد از تزریق ژل لب اگر سوار هماپیما بشم تغییر فشار هوا می تونه مشکل ایجاد کنه؟ ممنئن میشم جواب بدید

  پاسخ
 4. متشکر شما بوتاکس هم تزریق می کنید؟

  لطفا مقاله کاملی درباره بوتاکس هم بنویسید متشکر

  پاسخ
 5. من قبلا بوتاکس لب انجام دادم و برای رفع چین و چروک های لبم می تونم این دفعه برای تزریق فیلر بیام؟

  پاسخ
  • بله بوتاکس مانعی برای تزریق فیلر ایجاد نمی کند

   پاسخ
 6. جشنواره و تخفیف هم دارید؟

  پاسخ
  • بله اگر پیج اینستاگرام رو دنبال کنید می تونید از تخفیف ها باخبر بشید

   پاسخ
 7. سلام تورم خیلی زیاد تو ۲۴ ساعت اول که هی بیشتر هم بشه طبیعیه؟؟؟ واسه بار اول ۲ سی سی تزریق داشتم الان به شدت متورمه لبم خیلی نگرانم

  پاسخ
  • سلام باید معاینه بشید
   به طور معمول باید تورم بعد از تزریق ژل لب به مروز زمان کاهش پیدا کنه

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *