(021)40440322 – 40440323
صادقیه، خیابان کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان راز، پلاک ۶۱، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۰۲
(021)40440322 – 40440323
مرکز زیبایی ایریس / تزریقات زیبایی / بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران کجاست؟
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران کجاست؟

در سال های اخیر تزریق بوتاکس برای عمل های زیبایی و درمانی افزایش بسیاری داشته است. بسیاری از افراد با هدف بهبود زیبایی اجزای صورت یا با هدف درمان مانند درمان میگرن با بوتاکس یا درمان تعریق بیش از  حد با بوتاکس به مراکز مختلف تزریق بوتاکس مراجعه می کنند. اما قطعاً زمانی که تصمیم به تزریق بوتاکس می گیرید، اولین سوالی که در ذهنتان شکل می گیرد این است که مرکز بوتاکس خوب در تهران کجاست؟ اگر ساکن غرب تهران هستید و به دنبال بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران هستید، با ما در این مطلب همراه باشید تا مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز تزریق بوتاکس را برایتان بر شمرده و توضیحات مناسبی درباره هر یک از آن ها ارائه کنیم.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس نام تجاری ماده ای به نام سم بوتولینوم (Botulinum toxin) است. این ماده زمانی که به عضلات تزریق می شود، باعث فلج موقت آن عضله می شود. با فلج شدن عضله، مشکلات مربوط به ناحیه محل تزریق، مانند چین و چروک های پوستی درمان می شوند. تزریق بوتاکس اگر توسط متخصص و در بهترین مرکز بوتاکس انجام شود، هیچ خطری برای فرد ندارد و نتیجه آن در برخی موارد، بسته به نوع پوست و میزان رعایت مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس تا ۱ سال نیز باقی می ماند.

کاربرد بوتاکس چیست؟

کاربردهای بوتاکس به دو دسته درمانی و زیبایی تقسیم می شود. در حقیقت نباید تزریق بوتاکس را تنها یکی از اقدامات زیبایی به حساب آورد، چرا که بوتاکس ماده ای است که تاثیرات مثبت درمانی هم دارد. در ادامه هر دو کاربرد بوتاکس را توضیح داده ایم:

کاربردهای درمانی بوتاکس

 • درمان هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد کف دست یا زیر بغل)
 • درمان اسپاسم ماهیچه های صورت و یا سایر اعضای بدن
 • درمان میگرن و سردردهای شدید
 • درمان زخم ها دردناک
 • درمان تیک گردن
 • درمان پرش پلک

بیشتر بخوانید: تزریق بوتاکس به زیر بغل

کاربردهای زیبایی بوتاکس

 • از بین بردن علائم پیری بر روی گردن
 • رفع چین و چروک های پوستی
 • درمان لبخند لثه ای
 • بالا بردن نوک بینی
 • رفع افتادگی ابرو
 • زاویه سازی چانه
 • رفع قوز بینی

بیشتر بخوانید: تزریق بوتاکس به پیشانی

بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران

اگر چه بوتاکس روشی غیرتهاجمی است و خطرناک محسوب نمی شود، اما اگر توسط افراد غیر متخصص تزریق شود و کیفیت بوتاکس مورد استفاده نیز مناسب نباشد، می تواند عوارض جبران ناپذیری برای فرد به همراه داشته باشد. در نتیجه، توصیه متخصصان پوست همیشه این است که برای تزریق بوتاکس به بهترین مرکز بوتاکس تهران مراجعه کنید. اگر ساکن محدوده صادقیه هستید و می خواهید برای اطمینان از نتیجه بوتاکس و استفاده از با کیفیت ترین نوع بوتاکس به بهترین مرکز تزریق بوتاکس در صادقیه مراجعه کنید، در ادامه برای کمک به انتخاب شما، به بررسی ویژگی های بهترین مرکز بوتاکس غرب تهران می پردازیم.

ویژگی های بهترین مرکز بوتاکس تهران

شما قبل از آن که اقدام به تزریق بوتاکس در هر نقطه ای از صورت یا بدنتان کنید، می بایست حتماً با جست و جو در اینترنت و بررسی مراکز مختلف، بهترین مرکز تزریق بوتاکس را انتخاب کرده و بعد از شرکت در جلسه مشاوره حضوری و دیدن نمونه کارها، این کار را بر عهده کلینیک مورد نظر خود بگذارید. یک مرکز بوتاکس خوب در تهران باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

تزریق بوتاکس توسط بهترین متخصصان

در بسیاری از مراکز غیر حرفه ای زیبایی مانند آرایشگاه ها هم ممکن است خدمات تزریق بوتاکس ازائه شوند اما این شما هستید که باید تصمیم گیری کنید؛ آیا وظیفه خطیر جوانسازی صورت خود با بوتاکس را به عهده فردی غیر متخصص و کم تجربه خواهید سپرد؟ آیا از عوارض و خطرات این کار آگاهی دارید؟ یکی از مهم ترین عوامل موثر بر روی نتیجه و تجربه موفقیت آمیز شما از تزریق بوتاکس را پزشک زیبایی تعیین می کند. ما در مرکز زیبایی آیریس با بهره گیری از بهترین متخصصان پوست، آماده ارائه خدمات جوانسازی صورت مانند تزریق بوتاکس هستیم.

دسترسی راحت به مرکز بوتاکس

این که شما بتوانید به راحتی به کلینیک تزریق بوتاکس دسترسی پیدا کنید هم یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که چنین مرکزی را به بهترین مرکز بوتاکس تهران تبدیل می کند. در ادامه می توانید نقشه دسترسی به مرکز زیبایی آیریس واقع در صادقیه و غرب تهران را مشاهده کرده و به راحتی به شماره تلفن و آدرس دقیق کلینیک ما دسترسی داشته باشید:

 • تزریق توسط متخصصان بوتاکس انجام شود؛
 • کیفیت مواد مورد استفاده بهترین کیفیت باشد؛
 • از وسایل تمیز و یک بار مصرف برای مراجعه کننده انجام شود؛
 • مرکز بوتاکس از نظر بهداشتی تمیز و ضدعفونی شده باشد؛
 • هزینه بوتاکس معقول و منطقی باشد.

رعایت اصول بهداشتی

یکی از اصلی ترین نگرانی های داوطلبان تزریق بوتاکس، عفونت بعد از آن است. ما به شما اطمینان می دهیم که در صورتی که به بهترین مرکز بوتاکس تهران مراجعه کنید، با رعایت تمام و کمال اصول و پروتکل های بهداشتی در این محل، هرگز به عوارضی همچون عفونت دچار نخواهید شد. بنا بر این، این موضوع هم یکی از پارامترهای مهم برای انتخاب یک کلینیک تزریق بوتاکس خوب است.

دریافت هزینه مناسب برای تزریق بوتاکس

بسیاری از مراکز تزریق بوتاکس هستند که با کلاهبرداری سعی در دریافت هزینه های غیر منطقی و غیر معقول برای تزریق بوتاکس دارند؛ این در حالی است که همواره در بهترین مرکز بوتاکس تهران، علاوه بر ارائه خدمات عالی، هزینه های خدمات مختلف درمانی و زیبایی هم معقول و به صرفه خواهد بود. حتی برخی از مراکز تزریق بوتاکس در تهران هستند که با در نظر گرفتن تخفیف های مختلف و مناسبتی برای مراجعان خود سعی دارند دسترسی به بهترین خدمات زیبایی را برای همه افراد جامعه آسان تر کنند.

تخفیف های تزریق بوتاکس در سال ۱۴۰۰

برای اطلاع از تخفیف های مرکز بوتاکس آیریس در سال ۱۴۰۰ اینجا کلیک کنید.

پرسنل مرکز بوتاکس آیریس
نمای داخلی مرکز بوتاکس آیریس

 ارائه توضیحات کامل درباره اقدامات بعد از تزریق بوتاکس

در صورتی که به یک مرکز تزریق بوتاکس خوب مراجعه کرده باشید، پرسنل و متخصصان حاضر در آن همه راهنمایی های لازم برای انجام مراقبت های بعد از بوتاکس را ارائه کرده و توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار می دهند. در ادامه برخی از مهم ترین مراقبت های لازم بعد از تزریق بوتاکس را می خوانید:

 • استعمال دخانیات و نوشیدنی های الکلی را تا مدت زمان مشخص قطع کنید.
 • در صورت مشاهده تورم و قرمزی با پزشک مشورت کنید.
 • هرگز محل تزریق بوتاکس را ماساژ ندهید.
 • با پزشک در ارتباط باشید.

در این مطلب سعی کردیم تا ضمن معرفی بوتاکس و کاربردهای بوتاکس به معرفی ویژگی های بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران بپردازیم. فراموش نکنید که تزریق بوتاکس باید حتماً توسط افراد متخصص و با استفاده از موادی با بهترین کیفیت انجام بگیرد تا نتیجه مناسب داشته باشد. مرکز زیبایی آیریس آماده ارائه هرگونه خدمات زیبایی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

مرکز زیبایی ایریس

کلینیک زیبایی ایریس

مرکز زیبایی ایریس، کلینیک تخصصی پوست و لیزر در غرب تهران
با دارا بودن کادری حرفه ای از متخصصین در زمینه خدمات بسیاری از جمله لیزر موهای زائد به طور تخصصی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و انواع فیلر، مزوتراپی سر و صورت، مزونیدلینگ، کربوکسی تراپی، فیس آپ، پیرسینگ ناف و بینی و گوش و انواع ویزیتهای درمانی پوست و مو برای شما مراجعین گرامی آماده خدمات رسانی می باشد و توانسته به بهره گیری از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه در کنار تجربه متخصصین، رضایت مراجعین عزیز را جلب نماید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

عوارض تزریق ژل

عوارض تزریق ژل

عوارض تزریق ژل شامل قرمزی و تورم، عدم تقارن،  کبودی و خارش و حساسیت هستند که احتمال دارد در برخی از افراد بروز پیدا...

آشنایی با تزریق ژل لب روسی

آشنایی با تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی به منظور ایجاد لب‌های پر و حجیم انجام می‌شود. هدف اصلی از تزریق ژل لب با روش روسی، ایجاد حجم اضافی در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *